Studio Mobiliado No Bairro Tucuruvi Sp Zn

  • 20 m²

1-slaapkamer Studio Mobiliado No Bairro Tucuruvi Sp Zn São Paulo ligt in de Zona Norte wijk van São Paulo, op 2 km van het StaatsPark van Cantareira en biedt ruimte aan maximaal 4 gasten.

Bij Studio Mobiliado No Bairro Tucuruvi Sp Zn zijn een apart toilet, een douche en een wasmachine aanwezig voor uw comfort. Er zijn ook badlakens.

Dit appartement is uitgerust met zelf-catering voorzieningen zoals koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, zodat gasten hun eigen maaltijden kunnen bereiden.

Dit 20 m² grote appartement is gelegen op 10-minuten rijden van het Alberto Lofgren State Park. Het Mirante Pedra Grande uitkijkpunt ligt op afstand van 2,1 km van dit appartement. Rua Luis De Oliveira Bulhoes busstation is op een paar stappen verwijderd van deze 1-badkamer accommodatie.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Studio Mobiliado No Bairro Tucuruvi Sp Zn São Paulo
Apartamento No Tremembe Sp 02 Quartos Zona Norte
Mobiele prijsaanbieding

Apartamento No Tremembe Sp 02 Quartos Zona Norte

4.0
Behoorlijk 3 beoordelingen
0 m van de accommodatie
USD 23 USD 21
per nacht
Studio Expo Center Norte, Anhembi- 503
Mobiele prijsaanbieding

Studio Expo Center Norte, Anhembi- 503

9.8
Voortreffelijk 16 beoordelingen
4.2 km van de accommodatie
USD 58 USD 52
per nacht
Studio Modelo -Tucuruvi-Sp
Mobiele prijsaanbieding

Studio Modelo -Tucuruvi-Sp

9.6
Voortreffelijk 20 beoordelingen
4.2 km van de accommodatie

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Winkels/ Commerciële diensten

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker

    In de kamers

    • Koffie- en theefaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 12:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Studio Mobiliado No Bairro Tucuruvi Sp Zn te vinden?
      Studio Mobiliado No Bairro Tucuruvi Sp Zn is in de Zona Norte wijk van São Paulo gesitueerd, op loopafstand van 25 minuten van stadion Anibal de Freitas.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Studio Mobiliado No Bairro Tucuruvi Sp Zn?
      Populaire plekken in de buurt van Studio Mobiliado No Bairro Tucuruvi Sp Zn zijn onder andere het Alberto Lofgren State Park, stadion Anibal de Freitas, het StaatsPark van Cantareira.
    • Hoeveel kost het om bij Studio Mobiliado No Bairro Tucuruvi Sp Zn te verblijven?
      De huurprijs van Studio Mobiliado No Bairro Tucuruvi Sp Zn is $17.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in het appartement?
      Ja, huisdieren zijn toegestaan in het appartement.
    • Hoe groot is Studio Mobiliado No Bairro Tucuruvi Sp Zn?
      Studio Mobiliado No Bairro Tucuruvi Sp Zn heeft een totale oppervlakte van 20 m².

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Studio Mobiliado No Bairro Tucuruvi Sp Zn São Paulo

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten